Районна газета

ГОДИНА ПАМЯТІ: «ВСІХ ПАМ’ЯТАЄМО, І МЕРТВИХ І ЖИВИХ!»

06 травня 2014 року, напередодні Дня Перемоги, у Краснопільській центральній районній дитячій бібліотеці для дітей було проведено годину пам’яті: «Всіх пам’ятаємо, і живих і мертвих!»

Даний захід було проведено з метою виховання у підростаючого покоління високого почуття патріотизму, та дати відчути дітям те, що герої живуть поряд, мирним днем вони зобов’язані тим, хто захищав Батьківщину від фашистів, що найбільш священна пам'ять – це пам'ять серця. Бібліотекарями також було донесено до школярів інформацію про великий подвиг радянського народу у роки Великої Вітчизняної війни.

В ході заходу школярі декламували вірші про війну. Діти щиро і зворушливо розповідали поетичні твори, котрі підготували заздалегідь до заходу.
В рамках заходу, бібліотекарем Краснопільської центральної районної бібліотеки для дітей Іриною ПРЯДКО було ознайомлено учнів з книжковим фондом історичної літератури про події України 1941-1945 років. Особливу увагу школярів Ірина ПРЯДКО зосередила на книзі нашого земляка-краєзнавця Леоніда ДІДОРЕНКА «Визволення Краснопільщини в 1943 році».
«Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року, 9 травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне пам'ять про всіх, хто поліг у боях, хто віддав своє життя заради нашого миру» - наголосила під час проведення години - пам’яті бібліотекар Краснопільської центральної районної бібліотеки для дітей Тетяна БЕСАРАБ.
«Тож сьогодні і завжди молоде серце повинно берегти пам'ять про всіх, хто відстояв державу в тій страшній війні. Шанувати прадідів, стояти на варті миру, щоб ніколи не повторилась та біда, яку пережив народ у 1941-1945 роках» - зазначила на завершення бібліотекар Краснопільської центральної районної бібліотеки для дітей Лариса МИРОНЕНКО.

Закрито захід було аудіо записом пісні «День Победы».