Районна газета

ГОДИНА-РЕКВІЄМ «ВІДЛУННЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКИХ ДЗВОНІВ»

23 квітня на базі Краснопільської центральної районної бібліотеки для дітей було проведено годину - реквієм «Відлуння Чорнобильських дзвонів». На захід завітали учні 6 класу Краснопільської загальноосвітньої школи.

Розпочалась година-реквієм розповіддю бібліотекаря Краснопільської центральної районної бібліотеки для дітей Лариси МИРОНЕНКО про трагедію на Чорнобильській АЕС, про її жахливі наслідки. Було ознайомлено учнів з однією із трагічних сторінок України, розкрито наслідки трагедії та ознайомлено з тими заходами, які приймає уряд України з метою запобігання подібного лиха. Юні читачі уважно слухали розповідь про найжахливішу катастрофу людства і винесли з неї уроки відповідальності за своє майбутнє і майбутнє своїх дітей.

Захід продовжили діти - декламуванням віршів про Чорнобильську трагедію.

По закінченню, бібліотекарі Краснопільської центральної районної бібліотеки ознайомили дітей з літературно-книжковою виставкою «Пропусти Чорнобиль крізь серце!». Презентована виставка допомогла краще передати біль трагедії. Учасники заходу переглянули ілюстровану літературу про Чорнобильську трагедію та фотографії того часу.