Районна газета

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

11 квітня 2014 року в читальному залі Краснопільської районної бібліотеки було проведено семінар для бібліотечних працівників району.

В ході семінару відбулась краєзнавча конференція, в якій взяли участь завідуюча краєзнавчим музеєм Краснопілля Оксана ЯНКОВА, головний спеціаліст архівного відділу Краснопільської районної державної адміністрації Ніна ГЕРГЕЛА та наші славні земляки-краєзнавці Олександр ДЕСЯТНИЧЕНКО, Олександр КОЗИР та Микола БИЧЕНКО.

«Будучи на сьогоднішній день, чи не єдиним культурним центром, бібліотеки беруть активну участь у популяризації краєзнавства.

Метою даного заходу є захоплення до співпраці популяризації краєзнавчих знань серед населення різних вікових груп» - наголосили ведучі-бібліотекарі відділу обслуговування районної бібліотечної системи під час заходу.

Вивчення історії рідного краю, популяризація його традицій, культурних цінностей, надбаних народом протягом століть, у наш час, є одним із найголовніших завдань, що стоять перед бібліотеками, як культурно-освітніми центрами. Саме тому, бібліотечними закладами регулярно організовуються подібні заходи.

Підводячи підсумки можна сказати, що краєзнавча робота нашого району постійно проводиться різними державними установами, закладами освіти, культури, а також на рівні любителів, спонсорів і небайдужих людей. Це сприяє розвитку патріотизму, підвищенню духовного збагачення людини і розвитку особистості.