Районна газета

КРАСНОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ПРОВОДИТЬ ВЕЛИКУ РОБОТУ ПО ЕСТЕТИЧНОМУ ВИХОВАННЮ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ

Днями учениця підготовчого класу Краснопільської дитячої музичної школи Діана ПРИДАТКО дала свій перший концерт для вихованців дитячого садочка «Лісова казка», їх матусь та працівників цього закладу.

Дівчинка виконала на фортепіано 12 творів: простенькі п’єски, жартівливий «Вальс цуциків», український народний танець «Козачок», А.Філіпенко «На місточку», російську народну пісню «Во саду ли, вогороде», Л.Кравців-Барабаш «Коломийка» та ін.

Батьки дівчинки підтримують інтерес та бажання доньки займатися музикою, хореографією, створюють всі умови для всебічного розвитку здібностей доньки. Любить дівчинка виконувати твори ансамблем, у чотири руки з викладачем.

Виступ юної піаністки не залишив вихованців дитячого садка та викладачів байдужими. Кожен виступ дівчинки нагороджували щирими, гучними оплесками. І як згадка про перший виступ - фото.

05 квітня в м. Конотоп, вихованець Краснопільської дитячої музичної школи Андрій ГУЛИЙ взяв участь в обласному святі: «Конотопська розсипуха», де був нагороджений подякою за участь у конкурсі