Районна газета

«ЯСКРАВА ЗІРКА ПОЕЗІЇ АГНІЇ БАРТО»

21 березня 2014 року для учнів 4 класу Краснопільської гімназії, бібліотекарями Краснопільської центральної районної бібліотеки для дітей проведено літературно-музичну вітальню на тему: «Яскрава зірка поезії Агнії Барто».

 Бібліотекарі коротко познайомили учнів з біографією Агнії Барто.

 Діти уважно слухали розповідь про те, як Агнія маленькою навчалася танцювати, бо батько хотів, щоб донька стала відомою балериною. Але Агнія пішла шляхом поетичної творчості — найскладнішим і найцікавішим шляхом творення веселих, жартівливих поезій для дітей.

Вірші Агнії Барто виховують у читачів громадянські почуття, творче ставлення до праці. Письменниця завжди пише веселі і цікаві твори про діток. Дійсно, поетеса чудово знає про всі дитячі пустощі, маленькі хитрощі та уміє розповісти та пожартувати.

Захід продовжився знайомством маленьких читачів із творчістю Агнії Барто. Творчість Барто надзвичайно різноманітна. Вона написала багато віршів, поем, пісень, п’єс, усмішок, загадок, кіносценаріїв, клоунад, водевілів, комічних монологів та діалогів. Мільйони книг письменниці надруковані 86 мовами світу.

Бібліотекарями було зачитано чудову поезію  поетеси та  включено аудіо записи віршів поетеси. Учні з радістю підтримували бібліотекарів. Діти  самі із задоволенням декламували твори поетеси: «Бычок», «Слон», «Мишка», «Лошадка», «Зайка».

«Збірники віршів Агнії Барто видаються постійно. Вони живуть у пам’яті поколінь. Живуть і сьогодні, а все тому, що вона вміло передавала почуття маленьких читачів, їх внутрішній сміх, їх захоплення. Щоразу, коли дорослі читають вірші Агнії Барто своїм дітям, вони разом із ними поринають у той чудесний світ, де вони знову можуть стати маленькими, згадувати те, про що давно забули» - зазначила на завершення своєї розповіді бібліотекар Краснопільської центральної районної бібліотечної системи Тетяна БЕСАРАБ.