Районна газета

«ДИТЯЧА ШЕВЧЕНКІАНА ДО ЮВІЛЕЮ КОБЗАРЯ»

В рамках реалізації завдань Президента України щодо належної підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у Краснопільській центральній районній бібліотеці 20 березня 2014 року відбулось відкриття районної виставки образотворчо-прикладного мистецтва учнів школи «Дитяча Шевченкіана до ювілею Кобзаря», присвяченої 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Різножанрові роботи юних вихованців школи передають національний колорит та красу рідного краю, розвивають відчуття прекрасного. Кращі зразки образотворчо-прикладного мистецтва були представлені на виставці Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського.

Виставка малюнків перетворилася на справжню скарбницю талантів. На розгляд було представлено різноманітні малюнки, які висвітлюють шевченківську тематику. Учні продемонстрували яскраву творчу індивідуальність. Дивлячись на різноманіття малюнків, перехоплювало дух від яскравих кольорів. Діти зуміли створити справжню незабутню феєрію, яка стала доказом їх творчого обдарування.

Учні через власний малюнок проявили креативність та уяву, відчули та глибше пізнали красу поезії Великого Кобзаря. І тому, серед представлених робіт, було дуже важко обрати найкращі. У своїх малюнках учні  показали нам, як вони відчувають поезію і тим самим  любов до України.