Районна газета

«ВЕЛИКИЙ ПОЕТ ВЕЛИКОГО НАРОДУ!»

Саме під такою назвою відбулася літературно-музична година приурочена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, котра була проведена 07 березня 2014 року в малому залі Краснопільського районного Палацу культури.

Святково прикрашений краєзнавчий куточок в Малому залі районного Палацу культури. На стінах – вишиті рушники, розмаїття хусток, а також ілюстрована літературна виставка про життя і творчість Кобзаря…

Відкрито захід було святковими словами заступника голови Краснопільської районної державної адміністрації  Віктора ПОБІДИНСЬКОГО

 «Щороку в ці весняні дні ми традиційно відзначаємо День народження і День пам’яті найбільшого генія України Тараса Григоровича Шевченка. У ці дні все українство з повагою та трепетом схиляє голову перед пам’яттю пророка нашого народу. Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, цього національною позицією і душевною чистотою, почуттям справедливості, відданості, та свободі», – наголосив у своєму виступі Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ.

Продовжився захід вокальними творами на вірші Т.Г.Шевченка, декламуванням поезії Кобзаря та театралізованою виставою про його життя митця, що дуже зацікавило всіх присутніх глядачів в залі.

Перший тематичний номер подарували солісти гурту «Джерело» Краснопільського районного Палацу культури під керівництвом Лариси ДАВИДЕНКО.

Під час заходу була виконана театралізована постановка за участю учнів Краснопільської гімназії, в якій діти представили тематичну сценку з творів Великого Кобзаря. 

Звучали вірші Кобзаря у виконанні переможців загально – гімназійного конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка, учнів  гімназії Краснопільської районної ради – Юлії Козир та Єгора Пацюка, а також учениці Хмелівської  загальноосвітньої школи Юлії Павлюченко.

Головною метою проведення даного заходу є вшанування і популяризація засобами мистецтва творчої спадщини великого Кобзаря, сприяння розвитку творчої активності аматорських колективів, молодих обдарувань, підвищення художнього рівня їх виконавської майстерності, збагачення репертуару високохудожніми творами та виявлення нових мистецьких надбань в усіх жанрах аматорського мистецтва.