Районна газета

МИ ЧУЄМО ТЕБЕ, КОБЗАРЮ, КРІЗЬ СТОЛІТТЯ

У рамках 200-річчя  від дня народження Т.Г.Шевченка, в Краснопільській центральній районній бібліотеці для дітей, учням 8 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено літературну вітальну «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Відкриття літературної вітальні розпочалося піснею «Реве та стогне Дніпр широкий»…        

Після чого, бібліотекарі детально ознайомили учнів з життям та творчістю Великого Кобзаря. Діти пізнавали Шевченка не тільки як геніального мислителя, основоположника нової української літератури, а й як великого художника.

На сьогоднішній день твори Кобзаря знову оживали з вуст учасників заходу, ведучих, котрі вели присутніх тернистим життєвим шляхом народного співця, від дитинства до поховання на Чернечій горі.

«Геніальна поезія Т. Г. Шевченка окриляє душу українського народу. У його творах майстерно поєднані любов до України та нищівна критика українців за рабську німоту» - зазначили на завершення розповіді бібліотекарі Краснопільської центральної районної бібліотеки для дітей.

Продовжився захід декламуванням віршів школярами.   Учні щиро і зворушливо розповідали вірші поета, котрі вивчили зі шкільної програми, а також підготували заздалегідь до свята.

До заходу бібліотекарями була оформлена яскрава книжкова виставка під назвою «Шлях Кобзаря – це шлях народу» за розділами:

      -  Шляхами Тарасової долі,

      -  Слава Шевченка – слава України,

      -  Крізь віки він будить дух народу.

На якій були представлені книги про життя та творчість видатного Кобзаря та твори Т. Г. Шевченка. Виставка зацікавила не тільки присутніх учнів, а й інших відвідувачів бібліотеки.