Районна газета

ВІДБУВСЯ ВЕЧІР - ЗУСТРІЧ З МОЛОДИМИ ТАЛАНТАМИ КРАСНОПІЛЬЩИНИ

З метою розвитку та розкриття творчих здібностей молодого покоління 28 лютого 2014 року в стінах читального залу Краснопільської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч із нашими земляками, випускниками Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, молодими поетами  Максимом КОКАДЕЄМ та Анною ЗОРКІНОЮ на тему: «Душа поета, як співанка безкрайня…»

Даний захід було організовано бібліотекарями читального залу, де є добра традиція долучатися до проведення свят і дозвіллєвих вечорів для дітей, молоді та людей зрілого віку. Цього дня читальний зал  був повністю заповнений людьми, що є свідченням того, що Анна і Максим є бажаними і довгоочікуваними гостями.

Розпочався захід з розповіді бібліотекарів про життєвий шлях наших талановитих земляків. Після чого розпочалась презентація творчості, що стало справжньою родзинкою заходу.

Першим презентатором став Максим КОКАДЕЙ, котрий ознайомив всіх присутніх зі своїми поетичними рядками на різну тематику. Бажаючі, які прибули на захід, з великим захопленням вслухались в ліричні рядки віршів.

Наступною стала презентація творчості Анни ЗОРКІНОЇ. Нею було зачитано поетичні рядки, а також продемонстровано ще один її  талант – музичний, де вона показала чудові вокальні здібності.

Такі зустрічі допомагають поглибити знання та розвивати етичні смаки.

Отже, як говорить одна давня приказка: «Нашого цвіту – по всьому світу». Приємно, що завдяки таким особистостям як Анна і Максим,  Краснопілля стає відомим своїми талантами, колоритністю та унікальністю...