Районна газета

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

26 лютого 2014 року на базі районного Палацу культури проведено семінарське заняття для керівників клубних закладів Краснопільського району на тему: «Методика організації та основні форми роботи з вокально-хоровими колективами та солістами-вокалістами».

Відкрила семінар начальник відділу культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації Анжела НАЗАРЕНКО. Під час відкриття начальник відділу культури і туризму доповіла про стан та перспективи розвитку вокально-хорового жанру в районі.

Далі провідним методистом Краснопільського районно-організаційно методичного центру відділу культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації Вітою ВАСЮК було прочитано лекції з вокалу, а також проведено майстер-класи.

Майстер-клас на тему: «Методика організації роботи з дитячим та дорослим вокальним колективом. Майстер-клас по розспівуванню» продемонструвала концертмейстер, керівник вокального ансамблю «Джерело» Краснопільського районного Палацу культури Лариса ДАВИДЕНКО за допомогою учасників колективу.

Вокалісти гурту «Джерело» демонстрували свої вокальні дані, розповідали про той прогрес, котрий вони пройшли у вокалі, а їхня наставниця розповідала про принципи роботи з вокалістами та підбору репертуару в залежності від голосових даних.

Не менш цікавим  і корисним був майстер-клас, який провела     художній керівник Краснопільського районного Палацу культури Оксана ДРОЗД. Художнім керівником було донесено до публіки характерні особливості академічного та народного хору.

Вона не лише розповіла про те, як відбувається співацький процес, не лише провела порівняльний аналіз академічної та народної технік співу, але й продемонструвала ці відмінності за допомогою власного голосу.

У жваву дискусію перетворилось дане семінарське заняття.

По закінченню, провідним методистом Краснопільського районного організаційно-методичного центру було підведено підсумки семінару.

Дійшли висновку, що артистична складова виступу виконавців співу відіграє ледве не головну роль, тому їй потрібно приділяти багато уваги.