Районна газета

ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ПРОВЕДЕНО ЛІТЕРАТУРНО-ПОЕТИЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Літературно-поетичне свято «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!» до     143-річниці від дня народження української поетеси Лесі Українки відбулося у Краснопільській центральній районній бібліотеці для дітей 25 лютого 2014 року. Проведено свято бібліотекарями  для учнів третього  класу Краснопільської ЗОШ I-IIIст.

Літературно-поетичне свято мало на меті сформувати у дітей навички вміння сприймати емоційний зміст слова поетеси, розвивати почуття прекрасного та акторські здібності дітей, виховати повагу до рідної мови і людини великої сили волі – Лесі Українки.

Про життя і творчість української поетеси діти дізналися з оповіді бібліотекарів.

«Особливе місце в популяризації творчості Лесі Українки та літератури про її життя і діяльність повинні зайняти тематичні огляди її творів.

За життя Лесі України у світ вийшло три збірки: «На крилах пісень», «Думи і мрії», та «Відгуки».  Леся Українка була відома не лише на Україні, а й в Росії, Грузії, Болгарії, Чехії, Польщі, Німеччині, Австрії, товаришувала з багатьма визначними діячами України. Нині твори поетеси видаються різними мовами світу.

У багатьох містах України відкрито літературно-меморіальні музеї та пам’ятники Лесі Українки», – наголосили бібліотекарі під час проведення заходу.  

По закінченню розповіді бібліотекарів, продовжили захід діти.

Учні активно  готувалися до свята, емоційно та виразно розповідали вірші Лесі Українки та взяли участь у поетичній вікторині. Бібліотекарі були одягнені в українські народні костюми, які детально передавали епоху, настрій доби і поетичність віршів.

 

"Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Я в серці маю те, що не вмирає"…