Районна газета

ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ВОЇНАМИ-АФГАНЦЯМИ

14 лютого 2014 року, напередодні 25-річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан, в читальному залі Краснопільського районного Палацу культури відбулась традиційна зустріч воїнів-інтернаціоналістів – учасників війни в Афганістані.

«Указом Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА від 12.06.2013 №329  2014 рік проголошено – Роком учасників бойових дій на території інших держав. Афганська війна завжди буде відгукуватись болем у серцях нашого народу. Ми маємо знати та пам’ятати про страшні події безглуздої Афганської війни і пам’ятати, що серед нас живуть люди, які у 20 років стали учасниками воєнних подій.

У народі говорять, що без минулого не  має майбутнього. І це справді так. Для тих, хто пройшов Афганську війну, хто втратив на ній синів, батьків і чоловіків, увесь сенс народної мудрості полягає в пам’яті, вірності бойовому братству», – наголосив голова профспілки ветеранів Афганістану Краснопільського району Олексій КУРЕНІНОВ.

Схиляємо голову перед світлою пам’яттю  тих, кому не судилося повернутися з тієї війни, і низький уклін тим воїнам, котрі повернулися до дому.