Районна газета

ГРОМАДА КРАСНОПІЛЬЩИНИ ВІДЗНАЧАЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОБЗАРЯ

9 березня біля погруддя Т. Г. Шевченка відбувся мітинг з нагоди 203–ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря, за участі представників районної влади, трудових колективів, учнівської молоді та громадськості

На мітингу були присутні голова Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та селищний голова Іван Хомічов.

ЖІНКА – НЕЗБАГНЕННА КВІТКА ВСЕСВІТУ

Напередодні 8 березня у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулося культурно-мистецьке свято «З любов’ю до жінки!» з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру, в якому взяли участь народний колектив України Дизайн-студія «Артель-мода» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (кер. Л. Ванєєва)

На початку заходу на всіх жінок чекав приємний сюрприз – квіти від керівництва району.

СТАРТУВАВ РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «ПІСЕННИЙ ВІНОЧОК КРАСНОПІЛЬЩИНИ»

25 лютого 2017 р. у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулося відкриття районного фестивалю народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини», в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний» присвяченого 80-й річниці створення Сумської області, в якому взяли участь  аматорські вокальні, фольклорні, хореографічні колективи та вокалісти Краснопільщини.

З відкриттям районного фестивалю всіх присутніх тепло привітали керівники району Юрій Яремчук, Віталій Савоненко та начальник відділу культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації Анжела Назаренко.

25 ЛЮТОГО 2017 РОКУ НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ КРАСНОПІЛЛЯ ВІДБУЛАСЯ КРАСНОПІЛЬСЬКА МАСЛЯНА

Масляна – це одне з наулюбленіших народних свят, адже воно завжди пов’язане з веселощами, гучними гуляннями, і головне - проводами всім досить набридлої зими та зустрічі весни, тепла і сонця. Кожного року до нього по-особливому готуються, його з нетерпінням чекають.

Ось і цього року вже традиційно за день до початку Великого посту на центральній площі Краснопілля було організоване справжнє дійство. Свято супроводжувалося чудовим концертом, в якому брали участь не тільки краснопільські таланти, а й творчі колективи з усього району