Районна газета

НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців та воїнів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Ця дата вибрана не випадково: 15 лютого 1989 року завершилась радянська військова інтервенція в Афганістані. Через горнило тієї війни пройшли 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а більше 3 тисяч – не повернулися до своїх домівок. 

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України.

Сьогодні  голова Краснопільської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО, його заступники, представники Краснопільського районного військового комісаріату поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих у тій страшній війні.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок, схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети та вважаємо своїм обов'язком піклуватися про їх сім'ї.