Районна газета

НА ЗАХИСТІ ПРАВ ДІТЕЙ!

Реалізація на території району державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності є основними завданнями служби у справах дітей Краснопільської районної державної адміністрації

Станом на 31.07.2020 на первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 87 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 57 влаштовано під опіку/піклування, 11 дітей виховується в прийомних сім’ях, 16 – в дитячих будинках сімейного  типу, 2 – в державних закладах та 1 дитина перебуває на тимчасовому влаштуванні в сім’ї рідних.

 Питома вага влаштованих дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання в районі становить 97%.

Належним чином спеціалістами служби у справах дітей Краснопільської районної державної адміністрації проводиться робота щодо своєчасного виявлення, надання статусу та влаштування дітей, які залишилися без піклування батьків. Так, у поточному році виявлено та поставлено на облік 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких: 5 влаштовано під опіку та піклування, 3 – в дитячий будинок сімейного типу та 1 – в КНП СОР «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини».

 В районі створено та функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу та 10 прийомних сімей, в яких виховується 36 дітей-сирі та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Доброта та любов – головне, що дорослі повинні дарувати  дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Якщо ви добра людина та небайдужа до долі дітей, які сьогодні залишилися без батьківського піклування, запрошуємо до служби у справах дітей Краснопільської районної державної адміністрації для отримання консультацій з питань влаштування та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.