Районна газета

ПЕРЕВІРКА ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Відповідно до розпорядження головиКраснопільської районної державної адміністрації № 104-ОД від 15 травня 2020 «Про проведення перевірки стану підготовки закладів освіти Краснопільського району до 2020-2021 навчального року» 14 липня 2020 року комісією під головуванням першого заступника голови Краснопільської районної державної адміністрації Петрова А.І. було проведено перевірку ряду закладів освіти району, а саме: Мезенівський НВК, Славгородська ЗОШ I-III ст., Ряснянський НВК, Грабовський НВК

Перевірка показала, що всі заклади підготовлені до нового навчального року з оцінкою добре. У приміщеннях проведені поточні ремонти, деякі класні кімнати, кабінети оснащено новими меблями, мультимедійним обладнанням. Також підготовлено топкові та котельні, тепломережі до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

У Грабовському НВК оновлено харчоблок облицюванням стін кахлем у приміщенні дитячого садка на суму близько 20 тис. грн., встановлено нові двері на запасному виході приміщення школи.

Турбує вкрай незадовільний стан покрівлі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що нещодавно підтвердили дощі. Краснопільська районна державна адміністрація стурбована незадовільним станом покрівлі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У січні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації виготовлений проект по капітальному ремонту покрівлі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На той час коштів на ремонт покрівлі (5 166,596 тис. грн.) не було знайдено.  На сьогоднішній день кошторисна частина цього проекту, перераховується у цінах 2020 року, буде пройдено експертизу та розпочнуться ремонтні роботи. На ремонт районним бюджетом виділяється 1 млн. грн. та 200 тис. грн. субвенції Славгородської сільської ради.