Районна газета

ВІДБУЛАСЯ СОРОК СЬОМА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

15 липня 2020 року відбулась 47 сесія районної ради сьомого скликання, у якій взяли участь голова Краснопільської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО та його заступники

Також у роботі сесії взяли участь керівники районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, сільські голови, представники громадськості та преси.

Питання, що вносились до порядку денного 47 сесії районної ради, попередньо розглядались на засіданнях профільних постійних комісій, спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Віталій САВОНЕНКО вручив першому заступнику голови Краснопільської райдержадміністрації Андрію ПЕТРОВУ грамоту голови Сумської обласної ради «За вагомий особистий внесок у розвиток соціально-економічної галузі Краснопільського району, забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня державної служби».

Під час засідання голова Краснопільської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО висловив пропозицію внести зміни у Додаток 1 до «Програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки», а саме у Пріоритеті 2.5. «Освіта» Завдання 2 «Підвищення якості освітніх послуг навчальним закладам, модернізація їх матеріально-технічної бази» передбачити з районного бюджету кошти на проведення капітального ремонту даху Славгородської ЗОШ I-III ступенів.

Районні обранці заслухали і прийняли рішення про виділення коштів з районного бюджету  на проведення капітального ремонту даху Славгородської ЗОШ та прийняли ряд інших рішень та пропозицій.