Районна газета

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД ДІТЕЙ

Під профілактикою правопорушень серед дітей слід розуміти діяльність органів і служб у справах дітей, спеціальних установ для дітей, спрямовану на виявлення та усунення причин і умов, що сприяють вчиненню дітьми правопорушень, а також позитивний вплив на поведінку окремих дітей на території району, в сім'ях громадян, в навчальних закладах, в установах чи організаціях незалежно від форм власності

Спеціалістами служби у справах дітей Краснопільської районної державної адміністрації відповідно до затверджених річних планів роботи проводяться профілактичні рейди спільно з представниками Краснопільського відділу поліції.

З порушниками громадського порядку та їх законними представниками проводяться профілактичні бесіди. Батьки дітей за неналежне виконання батьківських обов’язків притягуються до адміністративної відповідальності.

З метою профілактики серед дітей та учнівської молоді в навчальних закладах району читаються лекції на правову тематику, проводяться різноманітні розвиваючі бесіди.

В провадженні Краснопільського районного суду за невиконання батьківських обов’язків батьками відносно їх дітей сьогодні перебуває 3 позови.

Питання щодо участі батьків у вихованні дітей виносяться на розгляд комісії з питань захисту прав дитини.