Районна газета

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНОМУ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЄКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя проводиться щорічний 13-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» (далі – Конкурс), метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів

У Конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На Конкурс приймають як індивідуальні так і групові проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі avi.

Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. Авторський текст –  українською мовою.

Подані на Конкурс роботи не рецензуються і не повертаються.

При використанні у роботах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Конкурсні роботи учасників приймаються до 1 грудня 2019 року на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  .

Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2020 року.

Питання і уточнення щодо умов Конкурсу надсилати за адресою:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .