Районна газета

ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК ГЕРОЯМ АТО/ООС ВІДКРИЛИ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

Літопис нашого народу нараховує чимало кривавих сторінок. І одна з них - війна на Сході. Сотні справжніх патріотів віддали своє життя в боротьбі з зовнішньою агресією та сепаратизмом

Протягом останніх п’яти років Краснопільщина, як і вся Україна втрачала своїх найкращих синів і прощалася із героями боротьби на Сході нашої країни.

18 жовтня 2019 року відбулося відкриття пам’ятного знаку Героям АТО/ООС Краснопільщини.

У церемонії відкриття пам’ятного знаку взяли участь ветерани АТО/ООС Краснопільщини та Сумщини, батьки загиблих земляків-героїв, заступник міністра Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон КОЛУМБЕТ, виконуючий обов’язки голови Краснопільської райдержадміністрації Андрій ПЕТРОВ, голова районної ради Віталій САВОНЕНКО, Краснопільський селищний голова Юрій ЯРЕМЧУК, депутат Сумської обласної ради Андрій КИСІЛЬ, представники ветеранського руху Сумської області та Краснопільщини, представники райвійськкомату, правоохоронних органів, прикордонної служби, громадськість.

Виконуючий обов’язки голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ висловив щире співчуття рідним полеглих військовослужбовців-земляків та запевнив, що пам’ять про Героїв завжди буде жити у наших серцях, а їхні подвиги будуть надихати прийдешні покоління на самовідданий захист рідної землі.

Хвилиною мовчання, сповнені болю й жалю, учасники заходу низько схилили голови вшановуючи світлу пам’ять загиблих героїв – земляків які віддали своє життя за спокій та мир на своїй землі.

Низький уклін матерям, діти яких загинули на сході Держави та матерям чиї сини захищають цілісність і недоторканість країни.

Нехай цей пам’ятний знак стане місцем, де бойові побратими й кожен з жителів краю зможуть схилити голову на знак пам’яті й шани загиблих борців за волю та незалежність рідної землі.