Районна газета

У ДЕНЬ ПОКРОВИТЕЛЬКИ ВСЬОГО РОДУ КОЗАЦЬКОГО ПРЕСВЯТОЇ ПОКРОВИ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Сьогодні кращі наші сини пліч-о-пліч боронять українську землю, відстоюючи її цілісність. Ми з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків, які стали на захист кордонів України

На передодні свята, 11 жовтня 2019 року, у  Краснопільському Палаці культури з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулися урочистості та святковий концерт «Ми славні нащадки козацького роду».

Привітали захисників зі святом керівник апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олена ЗАВГОРОДНЯ, голова районної ради Віталій САВОНЕНКО та  заступник селищного голови Василь ЛАВРІНЕНКО. Керівники району вкотре подякували нашим мужнім захисникам за їхню мужність та героїзм, які вони проявляють захищаючи незалежність та цілісність нашої держави. Військовослужбовці гідно продовжують традиції попередніх поколінь, і наразі несуть благородну місію, стоять на захисті свого народу та своєї рідної землі. Привітали також учасників свята із релігійним святом – Покрови Пресвятої Богородиці та побажали усім присутнім здоров’я миру та благополуччя.

З нагоди свята учасники АТО, ООС, військовослужбовці, працівники поліції отримали спільні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Скорботною хвилиною мовчання всі присутні вшанувати пам'ять полеглих земляків-героїв у боях за свободу і незалежність України, Олександра Шкурка, Віталія Піддубного, Артура Костюченка, Юрія Андрієнка, Сергія Лисенка, Євгена Мартиненка.

Чудовим подарунком для присутніх в залі став святковий концерт, за участю аматорських колективів Краснопільського району.