Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09 жовтня 2019 року в малому залі Краснопільського Палацу культури виконуючий обов’язки голови Краснопільської районної державної адміністрації  Андрій ПЕТРОВ провів засідання колегії

У роботі засідання взяли участь т.в.о. керівника апарату Краснопільської районної державної адміністрації Ірина САВЧЕНКО, голова районної ради Віталій САВОНЕНКО, секретар селищної ради Ірина ЮХТА, сільські голови, керівники управлінь та відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих підприємств, установ і організацій району.

Про стан готовності галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років доповів присутнім головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Краснопільської райдержадміністрації Володимир ЩАДЬКО. Він зазначив, що відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації  від 26.04.2019 № 83-ОД  «Про стан проходження опалювального сезону 2018-2019 років та підготовку  галузей економіки Краснопільського району до роботи в осінньо-зимовий період  2019 – 2020 років» створено штаб та розроблений графік його засідань. На кожному засіданні аналізується хід робіт з підготовки до опалювального сезону, на даний час всі роботи проходять відповідно розроблених графіків.

Станом на 07.10.2019 року відсутня заборгованість за використаний природний газ та електоленергію ТОВ «Теплоенерго».

У поточному році виконані заходи з підвищення енергоефективності та енергозбереження, а саме: протягом  9 місяців 2019 року в Покровській сільській  раді в дитячому садку та ФАП замінено вхідні двері 2 шт на суму- 11,0 тис.грн. У Мезенівській  сільській раді заміненно вхідні двері-1шт. на суму-8,5 тис.грн. 3 вікна в ДНЗ на суму-7,4 тис.грн. До 11.10.2019 року планується встановити два сучасних твердопаливних котла  потужністю по 75 кВт. (вартістю 75 тис. грн.) у топковій Грабовського НВК.

Начальник управління соціального захисту населення Кранопільської районної державної адміністрації Олена ЛАВРІНЕНКО проінформувала присутніх про забезпечення права пільгового проїзду окремих категорій громадян у міському, приміському, міжміському пасажирському транспорті загального користування у Краснопільському районі. За словами доповідача з метою соціальної підтримки вразливих категорій громадян рішенням сьомої сесії Краснопільської районної ради від 25.05.2016 р. діє комплексна районна цільова програма для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки в яку включено пільгові перевезення громадян автомобільним транспортом у приміських маршрутах. Порядок відшкодування збитків перевізникам передбачає фінансування коштів за рахунок районного бюджету та коштів сільських та селищного бюджетів, за пільгове перевезення громадян, які мають право на безкоштовний проїзд згідно чинного законодавства та місце проживання яких зареєстровано на території Краснопільського району.

Тобто, кожна сільська та селищні ради здійснює соціальну підтримку громадян пільгової категорії, які зареєстровані на відповідній території.

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щомісячно приймає розрахунки від приватних перевізників за відшкодування за понесені збитки за перевезення пільгової категорії населення.

Пільгові категорії, які мають право на безкоштовний проїзд пасажирським транспортом в приміських маршрутах перевозяться при  пред’явленні посвідчення особи встановленого зразка.

За січень-серпень 2019 року на підставі поданих перевізниками розрахунків витрат на відшкодування збитків, прийнято до відшкодування 238,1 тис.грн., профінансовано 149,9 тис.грн., заборгованість станом на 01.09.2019 року склала 88,2 тис.грн.

Далі перед присутніми прозвітував головний лікар КНП «Краснопільська ЦРЛ» Євген ІВАХНЕНКО. Він доповів, що в КНП «Краснопільська ЦРЛ» після оптимізації закладу функціонуватиме стаціонарне відділення на 50 ліжок з яких: терапевтичне відділення – 40 ліжок з них- 22 ліжка терапевтичного профілю, 10 – неврологічного, 5 ліжок – паліативного і 5 – педіатричного відділень. 10 ліжок денного перебування: 5 – хірургічного та 5- гінекологічного відділень.

Амбулаторна допомога працюватиме в поліклініці  з розрахунком 150 відвідувань за зміну. Залишаються працювати всі лікарі, які мають диплом і сертифікат. Також, надалі функціонуватиме: адміністративно-управлінський відділ, господарський, бухгалтерського обліку та фінансової звітності, інформаційно-аналітичний, клініко-діагностична лабораторія та центральна стерилізаційна.

Розглядаючи кожне питання, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Андрій ПЕТРОВ та члени колегії прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.