Районна газета

ЩОРОКУ 1 ЖОВТНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

Цей день – не лише слушна нагода пильніше придивитися до проблем найстарших представників громади, а й можливість для кожного згадати нашу історію, вшанувати людей елегантного віку і ветеранів – тих, хто найбільше потребує допомоги та уваги від нас з вами

Сьогодні, у приміщенні Краснопільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради для людей похилого віку організували урочисті заходи та святковий стіл.

На святковий захід завітали виконуючий обов’язки голови Краснопільської райдержадімінстрації Андрій ПЕТРОВ,  голова районної ради Віталій САВОНЕНКО, секретар Краснопільської селищної ради Ірина ЮХТА, представника Південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Ріта ДЗЮБА, начальника управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Олена ЛАВРІНЕНКО та директора терцентру Олександр ДЕМЧЕНКО, які побажали усім присутнім гостям міцного здоров’я, довгих, сповнених радості, років життя та подякували за усе, що вони зробили заради майбутнього.

– У цей день варто висловити нашим шановним людям поважного віку вдячність – за їхні поради, за те, що вони збудували та зробили.  Всього вам найкращого, і нехай усі задуми обов’язково здійснюються! – зазначив виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Андрій ПЕТРОВ.

Концертна програма, виконана хором ветеранів Краснопільського Палацу культури викликала дуже теплі та приємні емоції у присутніх і залишила незабутні враження.