Районна газета

УСИНОВИ ДИТИНУ, ВРЯТУЙ ЇЇ ВІД СИРІТСЬКОЇ ДОЛІ

Родина – яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Коли дитина оточена любов’ю, відчуває сердечне тепло і турботу батьків та на світ дивиться радісними очима – у неї щасливе дитинство

Та є малюки, які позбавлені цього почуття і зростають без атмосфери любові, родинного затишку, взаєморозуміння. І кожна така дитина чекає, що одного дня добрі, лагідні люди заберуть її у свою сім’ю…

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає все актуальнішою та болючішою темою для нашого суспільства, але завдяки політиці нашої держави, пріоритети надаються не збільшенню кількості інтернатних закладів, а розвитку сімейних форм виховання дітей. Однією з пріоритетних форм виховання дітей є усиновлення – це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю дитини на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.

Усиновлювачі - люди з великим серцем, які заслуговують на повагу та підтримку з боку суспільства. Адже, далеко не кожен має бажання, силу та сміливість прийняти в родину дитину на правах рідної.

Так, у Краснопільському районі на обліку служби у справах дітей  перебуває 17 усиновлених дітей, з яких  16 усиновлено більше трьох років тому та 1 дитина менше трьох років тому.

Сімейними формами виховання охоплено 93% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Та поряд з тим, 6 дітей сьогодні виховуються в державних закладах та мріють про звичайну, повноцінну родину.

Є багато людей, які мають бажання та можливість стати батьками для осиротілої дитини, але низька обізнаність про процес усиновлення перешкоджають їм зробити перший крок в цьому напрямку.

Кожна дитина має право зростати в сім’ї! І багато хто з нас може допомогти дитині, позбавленій батьківського піклування відчути омріяну батьківську любов, турботу, родинний затишок.

Якщо Ви маєте намір усиновити дитину або бажаєте отримати консультацію з питань усиновлення, можете звернутись до служби у справах дітей Краснопільської районної державної адміністрації за адресою                вул. Мезенівська, 2 смт Краснопілля або за тел. 7-13-78.