Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ

Під головуванням виконуючого обов`язків голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрія ПЕТРОВА 27 вересня 2019 року відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Краснопільській районній державній адміністрації

У засіданні комісії  прийняли  участь заступник голови Краснопільської районної ради Іван ГАВЕНКО, заступник голови Краснопільської селищної ради Василь ЛАВРІНЕНКО та інші згідно списку. Начальник Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій ДЗЮБАН доповів присутнім про епізоотичну ситуацію в районі, області та Україні. Більш детально звернув увагу на проведення комплексу заходів по профілактиці сказу тварин та наголосив, що протягом жовтня місяця 2019 року на території Краснопільського району буде проведена планова осіння кампанія по пероральній імунізації дикої фауни проти сказу за допомогою авіатранспорту. Також посадовець звернувся до представників об`єднаних територіальних громад та сільських рад, щодо зменшення чисельності безпритульних тварин шляхом відлову уповноваженими на те організаціями.

На розгляд комісії було винесено не менш важливе питання, щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району.

Комісією було обговорено та прийнято відповідні рішення.