Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

У районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення

27 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Андрій Петров провів  засідання комісії  з питань захисту прав дитини Краснопільської районної державної адміністрації.  

На порядок денний винесено наступні  питання:

-         про надання співвласникам житлового будинку дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину договору купівлі-продажу житла, в якому зареєстровані та проживають малолітні діти покупця;

-         про доцільність позбавлення матері та батька батьківських прав  відносно трьох неповнолітніх дітей;

-         про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.