Районна газета

ПЛАНУЄТЬСЯ ЗМЕНШИТИ ГРАНИЧНУ ЧИСЕЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ МІСЦЕВИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ

Про це говорили під час апаратної наради яку провів виконуючий обов’язки голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ в понеділок, 23 вересня

Участь в нараді взяли керівник апарату райдержадміністрації Олена ЗАВГОРОДНЯ, заступник голови районної ради Іван ГАВЕНКО, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації

На початку наради присутні заслухали інформацію виконуючого обов’язки завідувача сектору юридичного забезпечення апарату Краснопільської райдержадміністрації Олени КОРНІЄНКО про підсумки роботи сектору юридичного забезпечення апарату Краснопільської районної державної адміністрації за 8 місяців 2019 року.

Взагалі, роботу юридичного сектору можна поділити на 4 основні  групи:проведення юридичної експертизи проектів нормативно-правових актів і перевірки на відповідність законодавству проектів наказів та інших актів; договірна робота; забезпечення представництва в судах; правоосвітницька робота. Не менш важливим напрямком правової роботи сектору є діяльність опікунської ради. Для вирішення у встановленому законодавством порядку питань опіки та піклування над повнолітніми особами при Краснопільській районній державній адміністрації створена та діє опікунська рада над повнолітніми недієздатними особами. Рада є дорадчим органом, завданням якого є попередній розгляд питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами.

Також, Олена КОРНІЄНКО ознайомила присутніх з Постановою Кабінету Міністрів України № 746 від 19 червня 2019 року. Дана постанова набере чинності з 01 січня 2020 року, за якою планується зменшити граничну чисельність працівників місцевих державних адміністрацій до 50 відсотків. А саме: має бути скорочено 30 відсотків чиновників структурних підрозділів РДА і 50 відсотків працівників апарату РДА. Під час визначення граничної чисельності працівників місцевих держадміністрацій чисельність працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення не скорочуватиметься. Також залишається незмінною кількість державних службовців в обласних державних адміністраціях. Тобто ця постанова стосується саме районних державних адміністрацій.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Василь ЛЯЩЕНКО поінформував присутніх про стан збирання урожаю 2019 року в сільськогосподарських підприємствах району. На сьогоднішній день, роботи щодо збору врожаю тривають, станом на 20.09.2019 року ранні зернові та зернобобові культури обмолочені на площі 12 724 гектари, що становить 100% до площі збирання.

Після доповіді виконуючий обов’язки голови Андрій ПЕТРОВ доручив Василю ЛЯЩЕНКО тримати на контролі стан розрахунків за оренду земельних паїв в Краснопільському районі.

По завершенню апаратної наради виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів.