Районна газета

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО НАВЧАННЯ ПРАЦЕЗДАТНОГО НАСЕЛЕННЯ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ ЗА КОШТИ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

17 вересня директор Краснопільської районної філії Сумського ОЦЗ Галина АКИМЕНКО провела консультації з керівниками ОТГ, сільських рад Краснопільщини щодо навчання працездатного населення з питань розвитку сільських територій за кошти обласного бюджету

У ході зустрічі опрацьовано Порядок відбору осіб на навчання, Порядок отримання коштів обласного бюджету, перелік напрямів навчання працездатного населення та організаційні питання.

Слід зазначити, що Сумська обласна служба зайнятості за ініціативи директора В. Підлісного, з метою сприяння реформі децентралізації в Україні створила на базі державного навчального закладу "Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" Центр сприяння розвитку об'єднаних територіальних громад. Центр пропонує працездатним особам, які працюють в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, інших установах, організаціях, незайнятим особам працездатного віку, що проживають у сільській місцевості, пройти професійне навчання та підвищити кваліфікацію на курсах. З напрямками навчання можна ознайомитись в Краснопільській районній філії Сумського ОЦЗ або в сільських, селищній раді.