Районна газета

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КРАСНОПІЛЬЩИНИ

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для  освітян, його початок знаменується педагогічною конференцією, яка традиційно проходить у серпні по всіх районах

Головне завдання конференції – проаналізувати  підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, а разом з тим намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами району.

Так, 30 серпня 2019 року на базі Ряснянського НВК відбулась серпнева конференція педагогічних працівників, на якій педагоги підвели підсумки розвитку освіти району в 2018-2019 навчальному році та визначилися з основними завданнями на 2019-2020 навчальний рік.  Обговорили ключові питання розвитку системи освіти району щодо оновлення змісту освіти в умовах децентралізації, окреслили пріоритетні напрямки роботи на новий навчальний рік.

Участь у конференції взяли в.о. голови районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ, голова районної ради Віталій САВОНЕНКО, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван МАТЛАХОВ, педагогічні працівники району.

З теплими словами привітання звернувся до освітян району Андрій ПЕТРОВ, виконуючий обов’язки голови Краснопільської районної державної адміністрації, який зазначив, що суспільство все більше усвідомлює значення освіти як головного чинника розвитку країни, а освічені люди, кваліфіковані кадри є основним багатством і перспективою держави.

Урочистим елементом конференції стала приємна місія -  нагородження кращих із кращих за вагомий внесок у розвиток освітянської галузі району.

Після урочистостей із доповіддю виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван МАТЛАХОВ в якій проаналізував результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів району щодо надання якісних освітніх послуг, зосередив увагу присутніх на аналізі виконання заходів, спрямованих на реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі, визначив проблемні моменти та поставив нові завдання на шляху створення Нової української школи, а також привітав педагогів з початком нового навчального року.

По закінченню пленарної частини всім присутнім дарували свої привітання та гарний настрій учні школи та аматори сцени.

Нехай же новий навчальний рік принесе усім здійснення найкращих мрій, наймудріших планів та найочікуваніших сподівань.