Районна газета

КУБОК ВІДКРИТТЯ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ 2019 РОКУ

12 травня 2019 року у селі Мезенівка було розіграно Кубок відкриття футбольного сезону 2019 року

Цього дня на футбольне дійство з’їхалося 8 футбольних команд: «Оріон» с. Осоївка, ФК «Мезенівка», ФК «Покровка», «Вікторія» с. В. Бобрик, «Юність» с. Угроїди, «Колос» с. Самотоївка, ФК «Рясне», ФК «Миропілля». Всі матчі цього дня були зіграні за вже заздалегідь проведеним жеребкуванням, в результаті якого було складено футбольну сітку матчів.

На відкритті були присутні голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова Мезенівської сільської ради Микола Гавенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації Іван Матлахов, які виступили із привітальним словом та зазначили, що основна мета цього заходу – це  популяризація футболу в Краснопільському районі, залучення широких верств населення до занять спортом, зміцнення стану здоров’я населення.

Із самого ранку погода радувала всіх учасників футбольного свята яскравим і теплим сонечком. Всі учасники футбольних баталій – і гравці, і вболівальники мали можливість поласувати смачним кулішем, пловом, смачним чаєм та ласощами.

Голові Мезенівської сільської ради Миколі Гавенку вдалося перетворити спортивний захід на свято як для футболістів, так і вболівальників, із впорядкованим і прикрашеним стадіоном, смачненькими стравами та гостинною атмосферою.

Емоції вирували на футбольному полі від стартового до фінального свистка. У фіналі ж зустрілися команди: ФК «Покровка» та «Оріон» с. Осоївка. Після серії післяматчевих пенальті команда ФК «Покровка» стала володарем Кубку «Відкриття футбольного сезону Краснопільського району 2019 року». Звання «Кращий гравець кубка відкриття футбольного сезону 2019р.» отримали гравець команди «Оріон» с. Осоївка Дмитро Нюхало та гравці команди ФК «Покровка» Ігор Шелест та Сергій Шатьорний.

В урочистій обстановці, були нагороджені почесними грамотами за зайняте ІІІ місце команди ФК Миропілля і «Вікторія» с. В. Бобрик, ІІ місце посіла команда «Оріон» с. Осоївка,  І місце – ФК «Покровка».