Районна газета

12 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

У цей день відбуваються святкові заходи в різних містах світу. Ця добра традиція з 1997 року знайшла своє нове життя і в Україні. Серед усіх професій, які є в історії людства нашої планети, професія медичного працівника є найгуманнішою, найважливішою і найвідповідальнішою. Але серед всіх медичних професій наймилосердніша професія – медичної сестри

11 травня 2019 року, на передодні свята, у актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня медичної сестри. З вітальними словами до присутніх звернулися: перший заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій Петров, заступник голови районної ради Іван Гавенко, головний лікар  Краснопільської центральної районної лікарні Євген Івахненко.

Андрій Петров привітав медичних сестер та побажав їм міцного здоров’я, сили і надалі допомагати людям, натхнення для якісного виконання своєї роботи та подякував за опіку та доброту до пацієнтів.
Спільними грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, високий професіоналізм були нагороджені дві медичні сестри: Валентина Почтарьова – головна медична сестра КНП «Краснопільська центральна районна лікарня» та Анастасія Дудченко – старша сестра медична хірургічного відділення КНП «Краснопільська центральна районна лікарня».