Районна газета

СІМ'Я — ЦЕ ТА ЗАТИШНА І ТИХА ГАВАНЬ, ДЕ ТЕБЕ ЛЮБЛЯТЬ, ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ТЕБЕ, ЗАВЖДИ ПІДТРИМАЮТЬ І ДОПОМОЖУТЬ

В Україні вже традиційно відзначають два свята — Міжнародний день сім’ї та День матері. Мамине свято відзначається у другу неділю травня, а День сім’ї — 15 травня. Зазвичай це гарні погожі дні. Розквітає природа: від пахощів та пташиного співу бринить свіже, прозоре, наповнене коханням, ніжністю і красою повітря

 І саме в рамках відзначення цих чарівних свят на базі читального залу Краснопільського КЗ «Краснопільського палацу культури спільно з Краснопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Краснопільським районним бюро правової допомоги в затишній та сімейній атмосфері за «круглим столом» зібралися прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, яких ознайомлено з історією створення таких важливих свят, як День сім’ї та День матері. Представник Краснопільського бюро правової допомоги ознайомив з основними аспектами захисту прав з сімейних питань. Юні та талановиті діти своїми піснями та віршами про маму та сім’ю привітали наших гостей.

«Пам’ятайте, сім'я — це та затишна і тиха гавань, де тебе люблять, піклуються про тебе, завжди підтримають і допоможуть. Тож вітаємо усіх з цими святами та зичимо міцного здоров’я, здійснення мрій, сімейного затишку та благополуччя! Бажаємо вашій родині бути квітучою, дружною і згуртованою. Благополуччя і добра всій сім'ї!» - мала вітальне слово директор Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Жаботинська. Приємними та неповторними враженнями всі учасники свята ділилися в затишному та сімейному колі за теплою чашечкою чаю.