Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26 лютого 2019  року під головуванням голови райдержадміністрації  Сергія Хрупи відбулося  засідання колегії Краснопільської районної  державної адміністрації.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, представники засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного було заслухано три питання, зокрема  підведено підсумки роботи із зверненням громадян у 2018 році.

Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в Краснопільському районі інформувала присутніх Маргарита Овчаренко – начальник служби у справах дітей Краснопільської районної державної адміністрації за її словами, протягом 2019 року залишилося без батьківського піклування 3 дітей, які були поставлені на облік та сьогодні перебувають на тимчасовому влаштуванні в сім’ї рідних.

 А також  на колегії обговорили питання про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю щодо доступності маломобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури на території Краснопільського району. По даному питанню доповіла заступник начальника відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Оксана Придатко. Особливу увагу приділили доступності виборчих дільниць для осіб з обмеженими можливостями.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Після того, як питання порядку денного були вичерпані начальникк відділу ведення Державного реєстру виборців Краснопільської районної державної адміністрації Петро Лазня   звернувся  до присутніх з пропозицією перевірити  свої персональні дані, внесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» для складання якісних списків   на вибори Президента України 31 березня 2019 року.

І на завершення, голови Краснопільської районної державної адміністрації та районної ради виконали приємну місію. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання своїх посадових обов'язків та з нагоди 100 - річчя утворення органів державної реєстрації актів цивільного стану відзначили спільною грамотою начальника Краснопільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області - Наталію Нікончук.