Районна газета

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ТИМЧАСОВОЇ КОМІСІЇ

Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій стипендій та інших соціальних виплат

Присутній на засіданні перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Петров наголосив на тому, що питання, які внесені до порядку денного, є наразі найактуальнішими. Погашення заборгованості з виплати заробітної плати перед працівниками підприємств та погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду України є найболючішими питаннями.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації Олени Лавріненко, на 01 лютого 2019 року заборгованість із виплати заробітної плат має ТОВ «Наумівський спиртовий завод».

Борг перед працівниками підприємства до початку року зменшено 108 тис. грн.Проте, ситуація з погашенням боргів з виплати заробітної плати на підприємстві залишається складною.

У ході засідання, після виступів начальників Краснопільського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області, Краснопільської державної інспекції управління у м. Сумах Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області та представника Південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, заслухано звіт керівника ТОВ «Наумівський спиртовий завод».

За підсумками засідання прийняті конструктивні рішення щодо вирішення обговорених питань.