Районна газета

ОЛЕКСАНДР ЦУПРО: «РОЗВИТОК ВЕЛОСИПЕДНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ – ГАРАНТУВАННЯ БЕЗПЕКИ ЛЮДЕЙ»

ОЛЕКСАНДР ЦУПРО: «РОЗВИТОК ВЕЛОСИПЕДНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ – ГАРАНТУВАННЯ БЕЗПЕКИ ЛЮДЕЙ»
Создано 08.11.2013 11:57 | | Печать |

Про це зазначив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації у ході наради щодо реалізації цільової програми «Два колеса» зі створення та розвитку велосипедних доріжок у місті Суми на 2013-2018 роки

«Зменшення аварійності на дорогах, підвищення безпеки пересування людей з обмеженими можливостями, поліпшення туристичної привабливості міста – це лише окремі переваги від впровадження даної програми», – підкреслив посадовець.

За його словами, розроблений місцевою владою проект є пілотним, тому досвід його впровадження може бути поширеним на інші регіони.

«Міжнародні організації виявили свою зацікавленість у фінансуванні даного проекту. Окрім того, плануємо подати програму на загальнодержавний конкурс проектів місцевого самоврядування. Обласна та місцева влада готові надати організаційно-кадрову підтримку», – поінформував директор Сумського міського благодійного фонду «За чисте місто» Сергій МАЛЮК.

«Проект програми передбачає будівництво біля ряду установ і закладів велостоянок. З цього приводу досягнуто ряд домовленостей», – зазначив голова обласної організації Товариства «Червоного Хреста України» Ігор ШАПОВАЛ.

«Впевнений спільними зусиллями влади та громадськості, ми зробимо наш регіон екологічно чистим та ще більш привабливим для туристів», – резюмував Олександр ЦУПРО.