Районна газета

НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ «ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ: 19 ІСТОРІЙ ВЕТЕРАНІВ АТО»

11 січня у читальному залі районного палацу культури відбулася презентація книги сумської журналістки Алли Акіменко «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО»

Ведуча розповіла, що автор нарисів працювала над книгою близько півроку. Вона об'їздила усі 18 районів області та обласний центр, зустрічалася з учасниками антитерористичної операції, їх родинами, друзями.

У книзі вміщено розповіді про жителів та уродженців Сумської області, які брали участь у боротьбі за свободу та незалежність України на полях неоголошеної війни у 2014-2018 роках та повернулися до мирного життя.

Одна із історій присвячена нашому земляку-старшині Юрію Корху із села Хмелівка Краснопільського району. Його розповідь про 2015 рік, коли, отримавши з військкомату повістку, зібрав речі й відбув для виконання свого військового обов'язку-захисту України. Звикши змалечку працювати на землі, зараз він обробляє майже 15 гектарів, узявши в оренду паїв, і має намір відродити власну пасіку.

Наразі надруковано 1000 примірників книги, яка має 84 сторінки.  Розповсюдять книги по бібліотеках і навчальних закладах.

Сумщина має знати своїх героїв, пишатися ними, цінувати тих, хто живе поряд із нами.