Районна газета

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

У теплі осінні дні на рубежі вересня і жовтня ми відзначаємо День працівників освіти – професійне свято людей надзвичайно важливої, відповідальної і необхідної професії. Саме зусиллями освітянина, учителя наполегливо і послідовно прокладається стежка із країни дитинства до широкої дороги життя

Напередодні свята у Краснопільському районному будинку культури відбулися урочистості. Зі святом педагогів району привітали голова Краснопільської районної державної адміністрації Сергій Хрупа, заступник голови районної ради Іван Гавенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Іван Матлахов, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Валентина Ревуцька.

Кращих педагогів за досягнуті успіхи в справі навчання підростаючого покоління, плідну працю на освітянській ниві та з нагоди професійного свята Дня працівників нагородили спільними Грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради, Грамотами Краснопільського відділа освіти, молоді та спорту та Грамотами районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Святковий концерт продовжили аматори сцени Будинку культури «Хімік».