Районна газета

З ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ ЦЬОГО РОКУ УКРАЇНСЬКІ СІМ’Ї ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ ОТРИМУЮТЬ НАБІР ІЗ ДВАДЦЯТИ П’ЯТИ НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТОК

З 1вересня 2018 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”"

Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також містить інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.

Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою та видається по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Станом на 4 жовтня 2018 року "пакунок малюка" в управлінні соціального захисту населення Краснопільської РДА отримало 8 породіль.

Отже, вже з першого вересня цього року українські сім’ї при народженні дитини отримують набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток.