Районна газета

1 ЖОВТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

За міжнародними стандартами, особою похилого віку вважається людина, яка досягла 65 років. Таких у світі нині - понад 630 мільйонів, приблизно кожна десята людина

Міжнародний день людей похилого віку відзначається щорічно в усьому світі 1 жовтня за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН (14-го грудня 1990-го року, резолюція № A/RES/45/106 від 14 грудня 1990 р.)  В Україні цей день відзначають з 1991 р., це також і День ветерана. Шоста частина людей похилого віку в Україні – самотні.

Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.

Ставлення до наших батьків і матерів є визначальним для суспільства.

Це шанс замислитися про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

2 жовтня теплий та душевний прийом краснопільчанам похилого віку влаштували у приміщенні Краснопільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради.

Запрошені приймали вітання від керівника апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олени Завгородньої, заступника голови Краснопільської районної ради Івана Гавенка, секретаря Краснопільської селищної ради Ірини Юхти, представника Південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Ріти Дзюби, начальника управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Олени Лавріненко, директора терцентру Олександра Демченка та голови районної організації ветеранів Володимира Дяченка.