Районна газета

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

При голові Краснопільської районної державної адміністрації Сергію Хрупі в понеділок, 10 вересня 2018 року, відбулася апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району

На порядок денний виносилося три питання. Першим розглянули питання «Про стан та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років».

Стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та закладів бюджетної сфери  до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років в цілому по району задовільний, необхідно прискорити роботи: з підготовки житлового фонду, а саме багатоквартирних житлових будинків (паспорти готовності); з підготовки котелень та топкових об’єктів культурно-соціальної сфери та надання актів готовності підписані Держенергонаглядом.

Другим розглянули питання «Про стан погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій Краснопільського району.» Станом на 1 вересня 2018 року заборгованість із виплати заробітної плати по району має одне підприємство «Наумівський спиртовий завод». Через відсутність сировини підприємство не працює та не має змоги сплачувати податки.

Останнє питання «Про стан проведення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю у І півріччі 2018 року.» Відповідно до медичних показань, які зазначені в індивідуальній програмі реабілітації дитини з інвалідністю, 25 дітей з інвалідністю в 2018 році потребують медичної та соціальної реабілітації в Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відповідно до поданих батьками заяв протягом 6 місяців 2018 року направлено документи на 8 дітей з інвалідністю. Курс реабілітації відповідно з доведеними графіками заїздів пройшли 3 дітей з інвалідністю. Також одна особа з інвалідністю пройшла курс професійної реабілітації за робітничою професією «Оператор комп’ютерного набору».

За результатами апаратної наради головою райдержадміністрації були надані доручення керівникам структурних підрозділів.