Районна газета

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КРАСНОПІЛЬЩИНИ

30 серпня на базі Славгородської загальноосвітньої школи  I-III ступенів відбулась серпнева конференція педагогічних працівників за участі керівника апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олени Завгородньої, голови районної ради Віталія Савоненко, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Івана Матлахова, педагогічних працівників району

Також, під час конференції відбувся освітній діалог за участі представників районної влади на тему розвитку освіти району в 2017-2018 навчальному році та розглянули питання актуальні для наступного 2018-2019.

Новий навчальний 2018/2019 рік є визначним для освіти України, так як цього вересня розпочинається впровадження Нової Української школи та перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання.

1 вересня 2018 року всі першокласники прийдуть до Нової української школи. За словами Івана Матлахова це 48 першачків району. Також начальник відділу освіти, молоді та спорту під час своєї доповіді розповів як у районі в рамках підготовки до роботи в умовах Нової української школи готують учителів початкових класів, освітнє середовище для першачків.

В свою чергу під час виступу Олена Завгородня наголосила на співпраці сільського голови і директора школи, яка повинна бути пріоритетом в плані вирішення проблем щодо забезпечення нормального функціонування навчального закладу в осінньо-зимовий період, забезпечення підвозу дітей до школи і додому, харчування та інше. Все це буде реальною справою, якщо працювати всім дружно, мати бажання вирішити проблему, а також привітала освітян: «Бажаю Вам довгих, щасливих років життя, вдячних учнів, енергії, наполегливості, нехай ваша праця приносить вам насолоду, хай менше буде у вашому житті прикрощів, вагомих вам зобутків у педагогічній творчості, благополуччя, родинного затишку, щастя і добра. Сердечно вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року.»

На останок за вагомий внесок в розвиток освітянської галузі району кращі педагоги були нагороджені грамотами.