Районна газета

ВІДБУЛАСЯ ТРИДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

28 серпня в малому залі Краснопільського районного Плацу культури  відбулася тридцята сесія районної ради сьомого скликання в якій взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники правоохоронних органів, сільські голови, представники громадськості

У ході пленарного засідання було розглянуто ряд важливих питань порядку денного. Зокрема: про матеріально – технічне та інше забезпечення загонів територіальної оборони при формуванні, проведенні навчань і тренувань; про внесення змін до програми розвитку  малого та середнього підприємництва в Краснопільському районі на 2017-2019 роки; про хід виконання районної комплексної програми «Освіта Краснопільщини у 2016-2018 роках»; про внесення змін до рішення Краснопільської районної ради від 21.12.2017 «Про районний бюджет Краснопільського району на 2018 рік», а саме: частину коштів загального фонду районного бюджету спрямовано районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - 32,0 тис. грн та районній раді – 124,6 тис. гривень на оплату праці з нарахуваннями у зв’язку зі зміною законодавства; районній лікарні – 232,2 тис. гривень, у тому числі на оплату праці з нарахуваннями – 130,2 тис. гривень., поточний ремонт водомережі – 25,0 тис. гривень, на забезпечення хворих інсуліном – 77,0 тис. гривень; Центру первинної медико – санітарної допомоги – 112,9 тис. гривень на оплату праці з нарахуваннями; за рахунок залишку коштів освітньої субвенції у сумі 260,5 тис. гривень  на придбання вікон по Покровській ЗОШ І-ІІІ ступеня, облаштування навчального середовища учнів 1-го класу в рамках реалізації концепції «Нова Українська школа» у сумі 489,5 тис. гривень.

Також заступник начальника - начальник бюджетного відділу фінансового управління Краснопільської районної державної адміністрації Антоніна Рашевська - прозвітувала про виконання районного бюджету Краснопільського району за І півріччя  2018 року.

Депутати були одностайними  при прийнятті  рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.