Районна газета

НАРАДА З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ ОДНОДЕННИХ ВІЙСЬКОВИХ ЗБОРІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

16 серпня 2018 року при голові Краснопільської районної державної адміністрації Сергію Хрупі відбулася нарада з питань проведення одноденних військових зборів територіальної оборони

Відповідно до плану підготовки військ оперативного командування «Північ» у період з 28 вересня по 07 жовтня 2018 року заплановано проведення навчань з практичним призовом на навчальні (перевірочні) збори військовозобов’язаних для комплектування Сумської бригади територіальної оборони.

Про порядок проведення одноденних зборів доповів заступник військового комісара з територіальної оборони, капітан Віталій Калашніков.

Також в ході наради було заслухано заступника військового комісара – начальника відділу комплектування, підполковника Ігоря Благовєщенського, який ознайомив присутніх з наказом військового комісара Краснопільського районного військового комісаріату «Про призов громадян України на строкову військову службу» та з вимогами до первинних документів. Закликав до співпраці керівників органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій району.