Районна газета

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Досить часто об'єктом торгівлі людьми є молоді люди, котрі не мають достатнього досвіду і необізнані з наслідками протиправної діяльності

 В роботі «круглого столу» взяли участь директор Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Тарас Шевченко, начальник сектору юридичного забезпечення – юристконсульт апарату Краснопільської районної державної адміністрації  Ольга Жаботинська, начальник Краснопільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Віта Коломієць та керівник Краснопільського бюро правової допомоги Сергій Куцеренко. Кожен присутній мав можливість висловити свої погляди. Акцент обміну думками змістився до обговорення того, торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

Підводячи підсумки роботи круглого столу директор Центру Тарас Шевченко зазначив, що відповідно до Закону України „Про протидію торгівлі людьми”, особи, які постраждали від торгівлі людьми у разі потреби можуть отримати комплексну психологічну, соціально-педагогічну, соціально-медичну, юридичну, інформаційну, допомогу у працевлаштуванні та перекваліфікації та інші види допомоги в Краснопільському районному  центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.