Районна газета

РОЗПОЧАТО РАЙОННУ АКЦІЮ «БІЛЕ РАБСТВО – SOS»

В рамках проведення районної акції «Біле рабство – SOS» 25.07.2018 р. була розпочата на території Тур’янської сільської ради за методичної підтримки Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівцем із соціальної роботи Світланою Масловою організовано та проведено профілактична акція «Протидія торгівлі людьми»

До акції були залучені жителі села Тур’я, працівники будинку культури, бібліотеки, сільської ради. Мета акції – підвищити поінформованість населення стосовно існуючих в суспільстві ризиків потрапляння в рабство, висвітлення проблеми трафікінгу, поширення інформації щодо можливостей надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Також була проведена бесіда з учнівською молоддю на тему «Ні – торгівлі людьми». Метою якої було: підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища; показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Відповідні акції заплановано проведення і в інших населених пунктах району.