Районна газета

ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом

Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни. Навряд чи варто нагадувати, що значить для української нації наявність власної незалежної держави, визнаного члена світової спільноти і повноправного учасника міжнародних відносин. До цього народ прагнув багато сотень років, і сьогодні йому нарешті пощастило пожинати плоди багатовікових зусиль, саме тому день Конституції України володіє особливим історичним та почесним значенням.

За ініціативою завідувача  сектору юридичного забезпечення –юрисконсульта апарату Краснопільської районної державної адміністрації  Ольги Жаботинської було організовано та проведено круглий стіл на тему «Конституція України - Основний Закон держави», який був приурочений до Дня Конституції України.

В роботі круглого столу прийняли участь також: директор Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тарас Шевченко, начальник Краснопільського бюро правової  допомоги Сергій Куцеренко, начальник уповноваженого органу з питань  пробації Віта  Коломієць. Кожен присутній мав можливість висловити свої погляди. Акцент обміну думками змістився до обговорення того, що Конституція закріплює в Україні засади державної політики, спрямованої перш за все на забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя. Вона заклала серйозні підвалини для розвитку і зміцнення демократичної, соціальної і правової держави, в якій людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.