Районна газета

13 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СЕРГІЯ ХРУПИ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

13 червня 2018 року, під головуванням очільника районної державної адміністрації Сергія Хрупи відбулася колегія райдержадміністрації

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, керівник апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олена Завгородня, сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій.

На порядку денному засідання колегії виносилися ряд важливих у життєзабезпеченні району питань.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Зокрема, увагу було акцентовано на підготовці загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних начальних закладів до 2018 – 2019 навчального року, основні проблеми та напрямки подальшого розвитку закладів освіти району. Про хід підготовки доповів начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Іван Матлахов, який зазначив, що в районі відсутні навчальні заклади, що знаходяться в аварійному стані. В усіх закладах проходить поточний ремонт приміщень. На даний час продовжуєтся капітальний ремонт Покровської ЗОШ та підготовка до капітального ремонту покрівлі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Було проаналізовано питання про надання населенню пільг та субсидій на оплату житлово – комунальних послуг за опалювальний період 2017 – 2018 роки. Доповідала Олена Лавріненко – начальник управління соціального захисту населення Краснопільської районої державної адміністрації. Олена Петрівна говорила про призначення пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі. Основну увагу в своїй доповіді начальник управління приділила змінам в порядку призначень житлових субсидій. Голова райдержадміністрації Сергій Хрупа наголосив на важливості донесення цієї інформації до населення району.

Про роботу Бранцівської сільської ради з питань виконання делегованих повноважень доповів Володимир Дмитриченко - Бранцівський сільський голова. Одним з важливих питань для села Бранцівка на даний час є вирішення питання про збереження приміщення школи. Також говорили про важкодоступність в закупівлі населенням скрапленого газу та автобусне сполучення з населеним пунктом.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.