Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ОЧІЛЬНИКА РАЙОНУ ДО РЯСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

12 червня 2018 року відповідно до плану роботи Краснопільської районної державної адміністрації Сергій Хрупа здійснив робочу поїздку до Ряснянської сільської ради.  Очільник району у розмові з сільським головою Володимиром Кащенком обговорив питання стану виконання бюджету сільської ради, забезпечення дровами закладів соціальної сфери села, зокрема: освіти, культури, підготовки їх до роботи в осінньо-зимовий період, питання про виконання робіт по ремонту дороги, та інші

Також голова райдержадміністрації відвідав Ряснянський НВК, де ознайомився з підготовкою дошкільних та освітніх закладів до нового навчального року, літнім оздоровленням школярів, харчуванням під час оздоровлення. Мав зустріч із працівниками  Ряснянського сільського будинку культури, цікавився проблемами закладу. Значну увагу керівник району приділив роботі сільгосппідприємств району, які знаходяться на території населеного пункту, цікавився доглядом за посівами та станом підготовки до збирання врожаю.

У ході поїздки керівник району здійснив особистий прийом громадян в селі Земляне.Під час зустрічі голови з громадою села розглядалися питання, щодо забезпечення населеного пункту якісною питною водою та створенням спортивної кімнати для молоді та юнацтва, вивіз сміття. Піднімалося питання,щодо покращення матеріально-технічного стану будівлі будинку культури в с.Земляне.

Всі нагальні питання, які були піднятті під час робочої поїздки, взяті на особистий контроль голови Краснопільської районної державної адміністрації Сергія Хрупи.