Районна газета

СУМЩИНА ЗРОБИЛА ЧЕРГОВИЙ КРОК ДО ПРОЗОРОСТІ У СФЕРІ РЕМОНТУ ТА БУДІВНИЦТВА ДОРІГ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО взяв участь у підписанні Меморандуму про взаєморозуміння між Сумською обласною державною адміністрацією, Національним Секретаріатом Ініціативи CoST та Transparency International Україна

Підписання Меморандуму сприятиме підвищенню прозорості у сфері ремонту і будівництва автомобільних доріг у Сумській області та запровадженню міжнародних стандартів Ініціативи CoST для забезпечення підзвітності та відкритого доступу до інформації під час будівництва об’єктів інфраструктури за публічні кошти.

Як наголосив очільник Сумщини, співпраця з Ініціативою CoST для Сумської області є сьогодні надзвичайно актуальною, враховуючи передачу облдержадміністраціям з початку поточного року повноважень щодо управління дорогами загального користування місцевого значення.

«Сумська облдержадміністрація одна з перших розпочала співпрацю з Ініціативою CoST. Закріплення напрацювань спільним меморандумом поглибить співпрацю та сприятиме мінімізації будь-яких проявів корупції. посиленню фінансової дисципліни та раціональному використанню бюджетних коштів», – наголосив він.

Сфера дії даного документу охоплює діяльність управління інфраструктури облдержадміністрації у частині розкриття інформації за проектами будівництва/реконструкції, поточного та капітального ремонтів автомобільних доріг місцевого значення у Сумській області.

Підписаним Меморандумом Сумщина також приєдналася до роботи порталу CoST «Прозора інфраструктура», на якому всі охочі зможуть отримувати актуальні дані про проведення ремонтів автомобільних доріг місцевого значення в режимі онлайн за посиланням: portal.costukraine.org.