Районна газета

ПРО ПРИЙОМНІ РОДИНИ В ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ

Більше 10 років тому у нашій країні почала діяти нова форма державної опіки - прийомна сім'я. Прийомна сім'я утворюється для того, щоб забезпечити право дитини, яка втратила батьківське піклування, на зростання і розвиток у сімейному оточенні. Це сім'я, яка може взяти на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Відповідно до місячного плану роботи Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Краснопільської районної дитячої бібліотеки  директором центру Тарасом Шевченком з працівниками закладу організував зустріч з  на тему: «Прийомна сім’я - одна із форм сімейного виховання дитини».

Метою проведення групового заходу було ознайомлення працівників закладу щодо   розвитку сімейних форм виховання дітей, активізація роботи із забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізація їхніх прав на охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та гармонійний розвиток.

 

 КраснопільськийРЦСССДМ